Teslimat Şartları

  • Tobitya ürünleri kendi aracı ve anlaşmalı dağıtım firmaları aracılığı ile teslim edebilir. 
  • Pazar günleri hariç online siparişlerin dağıtımı haftanın 6 günü yapılır. 
  • Ürün teslimatı siparişinizdeki belirtilen adrese teslim edilir.
  • Siparişinizi verirken lütfen adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmayı unutmayınız.

Teslimat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız yetkilinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa, yetkiliye tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim alındıktan sonra yetkili görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Sipariş İptali

Siparişinizin iptalini info@nebyandogal.com e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte e-mail gönderebilirsiniz. Sipariş iptalleri teslimat gününden bir önceki gün saat 17:00’ye kadar bildirilmelidir. Aksi takdirde iptal gerçekleşmez. 

İade Şartları

Satın aldığınız ürünleri aşağıdaki şartlar doğrultusunda, teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İade için gerekli olanlar

  1. İade edilecek ürün ya da ürünler
  2. İade edilecek ürünlerin faturası

İade edeceğiniz ürünü biz teslim alana kadar saklama koşullarına uygun muhafaza etmeniz çok önemlidir.

Ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

DİĞER ŞARTLAR

İade etmek istediğiniz ürün yada ürünler için kargo ücreti Tobitya’ya aittir.

Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.